0276 216 16 00  

Randevu ve Danışma Hattı

0276 216 16 00

Psikoloji

Geri Dön

PSİKOLOJİ

Psikoloji bölümümüzde; aile terapisi, ergen ve çocuk psikolojisi, evli ve çift psikoterapisi; bunların yanı sıra Uzman Klinik Psikoloğumuz takibinde anksiyate bozukluğu, depresyon, fobiler, opsesif kompulsif bozukluklar, okul döneminde oluşan anksiyate bozukluklara bağlı oluşan korkular, boşanma süreci ve boşanma sonrası depresyonların yönetimi, sınav stresi yönetimi, hiperaktivite, dikkat eksikliği bozukluğu, obezite sonrası oluşan psikolojik bozukluklar, hamilelik ve doğum sonrası oluşan psikolojik bozukluklar, pozitif yaşam terapileri, kariyer danışmanlığı, yas sürecinde oluşan depresyonlar, bağımlılık gibi konularda psikolojik destek verilmektedir.

Pozitif eş ve aile terapileri; aile birliğinin korunması için önem taşımaktadır. Yine aynı şekilde pozitif ailede yetişen bireylerin de gelecekteki aile ortamları için sağlıklı temeller oluşmaktadır.

Okul çağı ve sınav dönemindeki çocuk ve ergenlerde gelişen strese bağlı bozukluklarda psikolojik destek ile stres yönetimi planlanmaktadır. Depresyon/anksiyate ile ilgili psikodrama ve grup terapileri düzenlenmektedir.

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Top