0276 216 16 00  

Randevu ve Danışma Hattı

0276 216 16 00

HAKKIMIZDA

Geri Dön

Hakkımızda

Öztan Hastanesi’ni 1988 tarihinde Uşak’ta özel sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurdum. Kuruluşumuzdan bugüne kadar sahiplendiğimiz çok önemli bir değer var: “İyilik”.
 
İşimizi iyilik için yapıyor, iyilikle yapıyoruz.

 

İyilikle yapılan, iyilik için yapılan her işin gönülden isteyerek yapılacağını, hizmeti alanın da hizmet verenin de çok mutlu olacağını biliyoruz. İyilik için atılan her adım daha iyi bir gelecek, daha sağlıklı daha mutlu insanlar demek. Biz her adımımızı iyilik için atıyor, iyilik yapmayı yüceltiyoruz.
 

İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışına sahibiz. İnsanımıza hak ettiği değeri verebilmek için; her biri alanlarında uzman olan, halkımızın takdirini kazanmış hekimler bizim değerlerimizdir. Emeğini, sevgisini ortaya koyan tecrübeli sağlık çalışanlarından oluşan kıymetli bir ekibimiz mevcut.
 

Öztan Hastanesi’nde ailemin sağlığını emanet etmeyeceğim hiçbir hekim ve sağlıkçı çalışamaz. Herkes benim ailemden bir kişi gibi hizmet görür.
 

Hastanemiz çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapısıyla her zaman kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir. Öztan Hastanesi olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilincindeyiz ve Uşaklıların güvencesi olmaya devam edeceğiz.
 

Kurucu ve Başhekim
Op. Dr M. Uğur ÖZTAN

 

Top